| TudorFox a întrebat:

Cand pui o poza pe imgur poate sa vada oricine sau doar cei la care le dai link-ul?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă tu postezi aici linkul unei imagini pe care ai încărcat-o pe IMGUR, o pot vedea toți cei 1.216.734 de useri dacă deschid linkul. Dacă e ceva confidențial, îi poți trimite linkul în privat, rogi să salveze imaginea, iar apoi dai "delete" imaginii pe care ai încărcat-o pe imgur. O poți șterge doar în decurs de câteva ore, pe urmă nu mai e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum setezi.

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Cum poti sa setezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TudorFox):

Îți faci cont, apoi o să-ți apară, dar mi-e greu să cred că oricum ai pune-o, cineva o poate găsi fără să-i dai linkul.

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Deci doar daca dai link-ul pot vedea, nu?