| Canto34 a întrebat:

Cand sarut persoana iubita vreau mereu sa o simt si sa i ating zonele mai "interzise" sanii fundul etc. Pana acum nu am facut niciodata asta dar imi doresc foarte mult. Baietii, voi procedati vreodata asa? Ca fata, cum te simti daca cineva te "atinge"? Vreau sa precizez ca sunt cu aceea persoana de cateva luni si nu am facut dragoste niciodata (si nu cred ca vreunul din noi e pregatit). Eu tin mult la ea si nu vreau sa se supere daca fac asta sau sa se simta "prost". Crede-ti ca s-ar supara?

Nu face-ti misto.

1 răspuns:
| BadBoyCristy a răspuns:

Daca se supara, inseamna ca nu te respecta suficient. In orice caz, ca sa nu se supere, cand o saruti, pune-i ambele maini pe fund si tinele acolo. Prietena mea su s-a suparat cand am facut asa. Nici eu nu m-am intins la tupeu.