| heroforyou a întrebat:

Cand se difuzeaza gossip girl?

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Se difuza inainte pe Pro Tv, imi pare rau ca l-au scos, imi placea foarte mult, am reusit totusi sa vad sezonul 3 pe net, daca dai un search pe google/youtube sigur gasesti.
De acord cu @alyssa, poate dau din nou la toamna, e pacat sa nu o faca. sad

| allyssa a răspuns:

S-au difuzat primele 2 sezone pe pro tv. poate in septembrie se difuzeaza cel de-al treilea (la americani in septembrie va incepe sezonul 4). eu am toate episodele din primele 3 sez. poti cauta pe net episodele, sigur le gasesti love struck