| justme2226 a întrebat:

Când se excită un băiat? Și in ce moment i se "scoală"? Vreau un răspuns concret, nu vreau să fie la mișto

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand vede ceva vizual sexul sau cand isi imagineaza ceva sexual, o fata frumoasa,un decolteu mai putin acoperit, ca i se scoala la ala penisul nu inseamna ca te place sau ca vrea ceva serios cu tine, noi barbati vedem fetele asa cum va percepeti voi, ca obiecte sexuale sau fete cu creier serioase, daca vrei sa fi curva scoli du-te pe prima varianta

| justme2226 explică (pentru RAY):

Nu mă duc pe prima variantă dragul meu? Nici nu vreau să am iubit sau să fiu "ceva" școlii. Eram doar curioasă. De aia am întrebat ceea ce am întrebat. Dacă un om întreabă ceva de genul nu înseamnă că se referă la el însuși ci în general.

| justme2226 explică (pentru justme2226):

"curva"*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când are încredere că are la ce să i se scoale, simplu.

| Corina528 a răspuns:

O asta e simplu.Baiatului i se scoala atunci cand te apleci cumva si esti cu fundul el.Se poate excita(nu i se scoala) atunci cand iti musti buza de jos intr-un fel romantic. Daca din greseala iai atins "prietenasul".Sau pune-i un film p:o/ori unul unde este ceva 18+.Dar daca esti la scoala/liceu si este vreo profa cu fundul mare uitate exact la felul lui cum o priveste si mutati privirea sub catedra o sa vezi o schimbare. Unii baieti isi pun mana in buzunar sa nu se prinda nimeni doar baietii stiu smecheria (si eu unica fata happy ).Mda si parca atat seducel un pic o sa te vrea in urmatoarea secunda.

| justme2226 explică (pentru Corina528):

Prietena mea a păţit ceva de genul cu un amic. Gen stăteau în autobuz unul lângă altul, el s-a uitat să vadă dacă mai este lume în autobuz și i-a pus ei mâna pe picior sus pe coapsă și a făcut un gest ( un tic nervos pe care îl fac profesorii atunci când pun mâna pe catedră bat din degete, sper că înţelegi ce vreau să zic) apoi și-a coborât mâna mai în jos spre genunchi și a strâns-o puţin, făcând de mai multe ori așa. Și a mai făcut chestia asta, doar că la școală (când colega prietenei mele nu venea la școală
și nici colega tipului, el se mai punea lângă bff și făcea aceeași chestie) ţin să precizez că prietena mea nu prea vorbea cu el cine știe ce, doar salut și cam atât.Și bff mi-a zis că după ce s-a ridicat tipul din autobuz ea a văzut că lui îi era "sculată" ridicată sau cum s-o spune. Oare s-a excitat din simplul fapt că a atins-o pe picior? Se excită așa de ușor băieţii?

| RAY a răspuns (pentru justme2226):

La pubertate, da, dorinta sexuala e mare, daca fata era frumoasa da