| claudiaclau a întrebat:

Cand se termina sem 1?

17 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

21 decembrie 2012 daca esti in invatamantul pre-universitar sau mijlocul lui februarie(dupa sesiune) daca esti la facultate.

| Aleqa a răspuns:

Pe 21 decembrie.

| Amiiii69 a răspuns:

Pe 21 decembrie. Teoretic mai sunt 3 saptamani de scoala in afara de ultima in care sunt incheiate mediile. Adica 2 saptamani de scoala. Celalalt semestru incepe pe 14 ianuarie. Avem 3 saptamani de vacanta de iarna deoarece s-a mutat saptamana dintre semestre la cea de iarna.winking

| DDCC a răspuns:

21 decembie 2012 Uite structura anului scolar : http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013

| RKFloryyST a răspuns:

21 dec

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Pe 21 decembriebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 decembrie
funda?

| Kruzio a răspuns:

Pe 19 decembrie

| lologfo a răspuns:

Salut! Se termina in 21 Decembrie

PS:Mama mea e invatatoare!

| Kruzio a răspuns:

21 scuze

| Patricia99 a răspuns:

In 20 decembrie!

| Katoteshika a răspuns:

Semestrul 1 se termina pe 21 decembrie

| eu123456789 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21.12.2012, sfarsitul semestrului 1.

| slowswag a răspuns:

21 decembrie

| beautifulkiss a răspuns:

Buna,semestrul 1 se termina pe 21 decembrie care pica vineri.
Numai bine.

| Chαяtreux a răspuns:

21 dec