| ioklain a întrebat:

Cand sunteti pe plaja sau la strand unde va puneti sau scoateti costumul de baie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Sunt acolo niste...nu stiu daca e bine sau nu dar cred ca sunt ca niste baruri, in fine au mese si poti comanda mancare, bauturi racoritoare, si deci au si o toaleta.Eu acolo ma duc sa ma schimb, sau imi pun costumul pe mine de acasa si o rochie de plaja pe desupra, iar cand ajungi doar o dai jos.

| Vvistula a răspuns:

La vestiar

| Xtadelo a răspuns:

Iti spun la vara.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Te iubesccccccc! kisskisskiss

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

kisskisskisskiss

| LolaLollita a răspuns:

Obisnuiesc sa merg cu el pe mine de acasa. Cand plec de la plaja/strand, daca mi-e uscat costumul, ramane pe mine. Daca nu, fie la vestiar, fie imi scot doar sutienul pe sub tricoubig grin

| JustMe6378962 a răspuns:

Intr-o geanta speciala pe care ti-o iei de acasa/camera.

| AcHollism a răspuns:

Daca sunt la strand in vestiar, iar daca sunt pe plaja in camera.
Bafta!