| anonim_4396 a întrebat:

Cand te angajezi se poate vedea ca ai avut onlyfans? Daca da cum?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu se vede.

| Anonim1225 a răspuns:

Nu se poate vedea. Singurul mod in care s-ar putea vedea este daca iti stie numele pe onlyfans si te stie si pe tine. Dar pentru ce ai folosit sau ai avut onlyfans?

| adelinaade000 a răspuns:

Absolut, daca dai de vreun coleg de munca care e abonat la tine pe OnlyFans laughing)) Sau daca are vreun prieten din ala care tot ce vede sharuieste la prieteni si spune: "Ia uite fratioru' ce bunaciune e asta! + linkul tau laughing).

Povestea Ema Karter ca a primit odata un colet si cand a dat ochii cu curierul a-nceput ala sa tremure de emotii ca o stia de pe OnlyFans, i-a dat mesaj dupa si i-a zis sa faca poza cu el laughing).

Daca vine vreodata curierul la birou, te bagi repede sub birou, pe balcon, nu conteaza, numai sa nu te vada ala c-ai dat de belea laughing).

Daca tot ai facut-o, mai bine inveti cum sa reusesti pe only si sa nu mai ai nevoie de un job si asta cat mai repede, pana nu te dau aia afara c-au aflat ca faci OnlyFans.

Am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro, sa-nvete sa se promoveze si sa faca doar only, fara job pe langa;

Le-au luat cu bani, dar am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, poate te ajuta, spor:
https://topof.ro/curs

| angelaangy1230 a răspuns:

Important e ca poate, ce mai conteaza cum laughing)? De la un var de-al 15-lea pana la un vecin care locuieste sub tine sau proprietarul la care stai in chirie...Nu stii care ce rude sau prieteni are si unde lucreaza, pot fi colegii tai de munca, abonatii tai, etc. Daca tot ai inceput treaba asta, trebuie sa fii asumata si te zbati sa-ti mearga cu Onlyfansul, sa nu mai te angajezi vreodata in alta parte.