| MalinaH a întrebat:

Cand va aparea cartea mindnight sun de stepehenie meyer in romania.

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Din cate stiu eu cartea nu va fi publicata (prea curand), deoarece a fost o neintelegere.
Stephenie Meyer a oferit câtorva persoane apropiate nişte copii ale cărţii. Prin vara lui 2008, pe internet a apărut una din acele copii, ceea ce a determinat-o pe autoare să nu mai continue să scrie cartea.
Daca vrei, poti citi pe internet cateva capitole :
http://www.felixuca.ro/? p=484

1 răspuns:
| dailydaisy07 a răspuns:

Astept cu interes aparitia in librarii a acestui volum exceptional in varianta sa finala.

Eterna recunostinta doamnei Stephenie Meyer si fratelui dansei, Seth, pentru amabilitatea si intelegerea de care au dat dovada.