| tpuspecial a întrebat:

Cand va treziti, dimineata aveti respiratia urat mirositoare?

9 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Daca te speli inainte de culcare, NU.

| scrisoarededragoste a răspuns:

Nu pentru că mă spăl pe dinţi înante de culcare. Plus dimineaţa înainte să mănânc şi după. Aşa este indicat şi cel puţin 5 minute.

Pa-pa!

| CichasEmo a răspuns:

Uneori.De ce?

| Cybertron99 a răspuns:

Depinde. daca ai pus intrebare presupun ca tu ai. Ia pastile anti viermi intestinaliwinking Vermicin de la Fares. Funda?

| Laska a răspuns:

De obicei nu, depinde de cat de activi esti in timpul noptii transpira si chiar miroasa(daca tu ai asta in vedere) dar care dorm linistiti doar intr-un loc ei nici nu transpira si de asemenea nu miros.Am uitat sa spun ca depinde si de caldura.

| tpuspecial explică (pentru Laska):

Eu m-am referit la respiratie, nu la transpiratie happy

| Laska a răspuns (pentru tpuspecial):

Eu daca sincer nicioadata nu ma spal pe dinti, respiratia nu e chiar misto, dar si nu-i urita. Depinge la sigur de mincarea pe care ai mincat-o.

| veveritza94 a răspuns:

Daca te speli pe dinti tot timpul nuhappy

| Roxanicu a răspuns:

Depinde,toti o avem daca nu ne spalam pe dinti seara.De exemplu cand mananci seara si nu te speli pe dinti mancarea stand in gura fara sa se deschida prinde miros urat.Si de asta avem gura urat mirositoare dimineata trebuie doar sa te speli pe dinti succes funda?winking :*