| Adina23442 a întrebat:

Când vedeți o fata cu piercing uri în sfarcuri care este primul lucru care va trece prin cap?

15 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Panarama

| Adina23442 explică (pentru viavo):

Iar tu ești prea redusa mintal cum sa judeci o persoana doar pentru ca are piercing? Dar asa o definește pe ea ca persoana? Și scuza ma dar panaramele nu arata într un anumit fel panarama poate fi și aia care spune despre altcineva cum este dar nu vrea sa recunoască?‍♀️

| viavo a răspuns (pentru Adina23442):

Nu te am facut panarama, dar na ti am spus doar ce imi trece prin cap ma mai duce cu gandul si la parasuta. Este parerea mea si nu ai ce face. Ca sa fi femeie frumoasa e destul sa fi tu insati. Ce adaugi pe corp e nimic, mai ales daca in cap esti empty.

| Adina23442 explică (pentru viavo):

Când am întrebat nu m-am referit fix la mine ca am și nu m-am simțit deloc dat vad ca unii din voi chiar va place sa judecați fără sa cunoașteți

| viavo a răspuns (pentru Adina23442):

Spune-mi un motiv pentru care o femeie normala sa isi bage sarme in sfarcuri.

| aXy99 a răspuns:

Nu ma gandesc la nimic anume.

| Endoryus a răspuns:

"Asta e vai steaua ei".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa asta nu o sa alapteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fwtai-ul,ce ar putea să îmi treacă prin cap?

Păi nu prea vad fete cu Pierce in sfârcuri că nu se vad prin haine.

Dar când văd una cu Pierce in general sau tatuaje sau par multicolor, la asta mă gandesc, depinde de energia/personalitatea/fizicul tipei daca am gânduri bune sau mai puțin bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ce fain"

Răspuns utilizator avertizat