| VanillaJaguar a întrebat:

Când vine vorba de prieteni vă uitați după calitate sau cantitate?

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Eu ma uit dupa calitate, dar sunt oameni in jurul meu care se uita la cantitate, iar cand se cearta cu unul il inlatura si incep sa il barfeasca pe la spate.

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Calitate. Cred

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dupa nimic. Daca intalnesc pe cineva nou, si mi se pare ca e ok, atunci vorbim. Daca nu, nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După niciuna în momentul de față, eu nu am timp de prieteni, nu vreau să îmi mai petrec timpul cu oamenii vreo câțiva ani.
Dar dacă ar fi să îmi fac prieteni acum m-aș uita după calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are timp de pierdut cu alti oameni. prostii de copii

| RoseBlack01 a răspuns:

Eu consider ca prietenii trebuie sa-ti alegi dupa calitate deoarece daca alegi dupa cantitate cui o sa-i povestesti despre problemele tale? Nimanui, iti zic eu. Prietenii adevarati sunt cei de calitate. happy

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Dupa》》 bani bani《《