| inna07 a întrebat:

Cand vor fi festivitatile de deschidere a anului scolar? pe 15 sau 17 septembrie? fundahappy

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

17!
De unde 15? Mergem sâmbata la festivitate, sau?

| Xtadelo a răspuns:

Pe 17 septembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 15.
daca pe 15 o zis ca incepem, doar nu incepem pe 17 festivitatile si pe 15 scoalalaughing))

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Scoala incepe pe 17 septembrie, dar nu cred ca se va face festivitatea de deschidere pe 15! Sa ai un an scolar plin de note bune! happy

| sweettkarina97 a răspuns:

Pe 17 septembrie.

| mahmy97 a răspuns:

| darkblueana a răspuns:

Pe 17.

| Deny998484 a răspuns:

Pe 17

| MadalinaMady3 a răspuns:

Pe 15 septembrie sunt festivitatile din cate stiu eu. Uita:http://www.mediafax.ro/......e-10007408