| anonim_4396 a întrebat:

Canepa normala are efecte ca si canepa salbatica(cannabisul) sau nu?
Canepa normala este interzisa de lege?(daca da as dori un link despre lege)
Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Canepa de la noi nu este aceeasi specie cu cea salbatica. Contine o cantitate extrem de mica de THC si nu are niciun efect ca si drog. Nu este interzisa prin lege ca si cannabis-ul.

| klaws007 a răspuns:

Maaa, tu vrei sa te apuci de drogurihee hee

| Stefanu a răspuns (pentru klaws007):

Este numai o intrebare, daca nu poti sa scrii ceva normal si folositor mai bine nu scrie.