| razadeluna a întrebat:

Care a fost cea mai grea pedeapsa pe care ati luat-o vreodata de la parinti?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Mama nu m-a pedepsit niciodata iar tata nu mai am de la 6 ani s-au despartit.insa cand eram cu tata cea mai mare pedeapsa era ca vedeam ca nu ma iubeste deloc si ca se poarta urat cu mine fiind doar un copil imi doresc sa fii avut alt tata care sa tina la mine sa aiba grija de mine sa simt si eu cum e sa ai parinti adevarati:-

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea mai grea pedeapsa pe care mi-au dat-o e atunci cand nu mi-ai dat dreptul la replica.Si cel mai greu de asimilat lucru pentru ei a fost sa invete ca uneori copii mai au si eu dreptate chiar daca nu li se dadevil

| Arthur a răspuns:

Cea mai grea pedeapsa a fost atunci cand m-au lasat fara suzeta.hee hee

| St!L a răspuns:

Spre norocul meu nu prea am fost pedepsit, dar cea mai mare pedeapsa e atunci cand nu m-a lasat sa merg la ziua unui prieten caruia ii promisesem ca am duc.

| Paris a răspuns:

Nu am mers in banchet in clasa a 8a, pentru ca mama colegei de banca a gasit un pachet de tigari acasa, care nu era al ei. Astfel, fiind cert faptul ca fumez, mi-au interzis sa ma distrez. A durat putin oricum pentru ca ulterior a venit si propozitia simpla "M-am lasat, tati" whistling

| roox a răspuns:

Nu îmi dau voie la Pc.hee hee

| Bia:X a răspuns:

Nu am mai fost pedepsita de multt... dar cand eram mica cea mai grea pedeapsa pentru mine era sa vad ca mama sau tata tin in brate un alt copil sau ca il pupa pentru ca eram foarte geloasa...happy

| Slavic a răspuns:

Era vara am facut o boacana big grin
1 luna nu am voie afara numai in casa, la calculator la fel 1 luna sad, nici la televizor ci doar cititul big grin

| naty_3185 a răspuns:

Nu am fost pedepsita niciodata, doar ma certau!

| kUuKii a răspuns:

Nu mau lasat sa ies afara 3 zile laughing

| Vero1 a răspuns:

Sincer pana acum nu am primit nici o pedeapsa, dar tata tot imi promite ca nu ma va mai lasa la pc si ca imi va lua telu

| moodyblues a răspuns:

Cea mai grea? pur si simplu raspunsul,, bravo tie''pe ton ironic ce imi afecta orgoliul cand luam rezultate proaste.
niciodata nu am simtit tristete in,, stai in camera ta si mediteaza''pentru ca ma refugiam in lecturi
CEA MAI GREA PEDEAPSA pe care am simtit-o in adolescenta a fost cand mi-au gasit carti despre Darwin. mi le-au confiscat pe toate cu exceptia Bibliei...

| jane_5414 a răspuns:

Nu am fost pedepsita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mai aduc aminte pentru ca toate erau grele dar cea mai grea mi se parea a fi impresia pe care o aveam mereu, acea de a nu ma simti liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, mi-au interzis sa mai beau whisky si m-au obilgat sa beau ceai. A fost un adevarat soc, cu greu mi-am revenit rolling on the floor tongue

| forbidden a răspuns:

Cea mai grea pedeapsa a fost atunci cand nu mi-au mai dat de mancare 6 zile