| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Care a fost cea mai mare dorinta a ta si ce dorinte sau indeplinit?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TabooR a răspuns:

Pai am ajuns intr-un liceu militar ce mi-am dorit mereu mai am putin si termin dupa voi intra la academia militara :X si o dorinta mea care sper ca se va indeplini sa ajung in afganistan big grin sper sper ca se va indeplini

| Alinabumbonica a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea a fost sa studiez in cel mai prestigios colegiu din tara cu orice pret, cei drept parintii sau straduit si iata studiez, si toate dorintele pe care liam avut mereu au fot indeplinite de parinti.Doar in cazul cind mi-am dorit sa fiu alaturi de o persoana de care ma indragostisem aici nimeni nu ma putut ajuta si nici eu nu am putut face nimic, aceasta dorinta inca nu sa implinit, dar tot e posibil, numi pierd speranta!