| EUeStEEu a întrebat:

Care a fost cea mai mare medie de intrare pe profil mate info de anul trecut (2020) la colegiul national Gheorghe Țițeica din Drobeta Turnu Severin?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără aptitudini de Google mă-ndoiesc că vei obține media menționată.

| isemilia a răspuns:

Cea mai mare medie de intrare? Adica media copilului ce a fost repartizat primul la acest liceu si la aceasta specializare (daca a fost repartizat primul inseamna ca a avut media cea mai mare dintre toti cei intrati in acel an scolar la acel liceu la acea specializare)? Nu se stie. Mereu se spune doar ultima nota. Iar de cand cu acele coduri unice e si mai greu sa aflii.

| Darius81 a răspuns:

9,12