| Daria a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota luata de voi? In ce clasa si la ce materie?big grin

54 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

3 la teza de matematică, în clasa a 12 a (dar anul când s-a întâmplat să nu te superi dacă nu îl scriu). S-a supărat proful pe noi și am avut numai teorie pură. Șansa noastră este că a fost de acord să dăm teza încă o dată.

| Amy a răspuns:

La istorie(netrecuta in catalog)- 4 printr-a 8a
la matematica(trecuta in catalog)- 6 clasa a 7a big grin

| pwp a răspuns:

3 la chimie, clasa a 7-a

| beautifulkiss a răspuns:

Buna un 5la fizica in a 5 si acum in a 7 la mate la un test tampitX-(
Numai bine.

| Aηηy a răspuns:

2 -geografie, la un test - cls a 9-a;
2- fizica, mi-am uitat caietul acasa si m-a ascultat, tot clasa a 9-a.

| Twp3w a răspuns:

La germana in clasa a 5-a laughing

M-o ascultat ca am vorbit in ora si nu am stiut mai aproape

nimichee hee

Si mi-o dattt 4! crying

Dar am avut noroc ca a fost intermediara big grin

Si am mai luat un 8 si mi-o facut media! happy

Si mi-o iesit 6 in cataloggg! straight face

Tuh? xD

FunDaaa?:X:X:X:X

| Alyra a răspuns:

Cea mai mica nota luata de mine a fost 8 la romana in clasa a saptea si 7 la mate in a cincea, dar asta nu a fost trecuta in catalog.

| Dav7id a răspuns:

Fizica clasa a 12 a,scriam si eram atat de antent si toti vorbeau si faceau galagie si profesoara de fizica zbiera sa se auda si ea ca exista in clasa si m-am suparat atat de tare ca dupa ce termina de vorbit spuneam amin cu un glas de dascal s-a uitat si ma uitam pe geam nu mi-a zis nimic iar termina iar zicea ma ajutau inca patru colegi acum cu Amin,a spus ce aveti domle santeti nebuni,na zis nimeni nimic a mai terminat de zis ea ceva am zis iar toti patru Doamne Miluieste, a zis ca daca nu tacem ne da 1, eram prea suparat sa tin cont a terminat iar de zis ceva am inceput sa cantam La multi ani! tot cantecu refren bis tot si nea vazut a zis ca chiar o sa ne dea unu, si eu m-am pus in spatele colegului din fata si am zis amin si s-a suparat si la scos pe el la tabla eu ma faceam ca scriu, a iesit ala si nea luat pe toti de pe rand si inainte de a iesi mi-am scris pe mana cu rosu cateva formule din caietu aluia de a iesit dinaintea mea (uitasem ca eu i-am scris ora trecuta pe caiet si am scris numa prostii ) pana am iesit la tabla s-a sters scrisu de pe mana si cum apucasem sa vad n-am sters prostiile bine a aluia de pe tabla sa scriu dupa el ca doar el era destept dar caietu nu era deloc si ne-a dat 1 la toti patru. Punct happy end! aveam la ea 1 4 6 7 mi-a dat ea note la urma ca am stat cuminte oricum se auzise in toata scoala ce bisericosi suntem noi

| lola a răspuns:

2. Intr a 12 a la istorie.pe un testoh go on

| Coconut a răspuns:

Pana acum cea mai mica nota a fost 6 parca in clasa a 6a la geometrielaughing dar inca nu sunt destul de mare ca sa zic ca am avut MUULTE notelaughing

| NevastuicAaA a răspuns:

3 la mate in clasa a 5-a laughing

| mykkki a răspuns:

Am luat un 4 la tehnologik in clasa a Vlll din cauza unor ***** x-(

| Bailey a răspuns:

3 la matematica(geometrie) in clasa a 5 a laughinglaughing
dar a ta care a fost?:d:d

| StreetDancer a răspuns:

Buna Daria!

Cea mai mica nota a mea a fost 6 la biologie in clasa a 5-a. Era vreme cand inca nu constientizam ce inseamna notele si cat sunt de importante mediile. Pentru mine totul era mult prea lejer.

Oricum, nu conteaza in ce clasa iei o nota mica, important este sa ai ambitia, cheful si curajul necesar pentru a lupta sa te corectezi.

Sa ai o zi buna! :*

| ellalove a răspuns:

1 la biologie.pentru ca m-a prins cu caietu inchis in banca la lucrare in clasa a 7a angry. mitocana drak

| Ladybuug a răspuns:

6 la muzica blushing in clasa. a 7 - a. Era un test initial laughing)

| Biby a răspuns:

Buna.
In clasa a 4-a(adica acum) S(6-7)la matematica.

| DeeeaA a răspuns:

Anul acesta(a8a) la mate-5
funda?

| asdfghjklș a răspuns:

4 la franceza intr-a cincea

| allllll a răspuns:

laughing 1.34 la matematica la un test dar nu a fost trecuta in catalog( precizez ca a fost cea mai mare nota din clasa).laughinglaughing.ast in a 5-a

| sabilopod a răspuns:

8 teza mate cls 6 sem 1 dar tot mi-a iesit media 9, 50 yeey!+ un 8 la sport cls 6+ cam atat.

| AnnonnimGirrl a răspuns:

La romana, cls a7a-3laughing
Am fugit cu testulrolling on the floorSi mi-a dat 3:p

| CiocolataAerata a răspuns:

3 la mate in a 6a ca nu imi faceam temele si faceam si circ la ora. tare laughing laughing) :-p

| monibarbi10 a răspuns:

La isto 4 dar netrecuta a v- a
La romana 7 trecuta a v -a

| virus5381 a răspuns:

3 la romana in a 7-a 4 la teza de mate din a 5-a rolling on the floor. oricum mai mica de trei inca nu am si sper ca pana in a 9-a sa nu am ca nu mai intru la liceu rolling on the floor.

| ioanamaria56 a răspuns:

La matematica clasa a V-a am luat un opt si la romana in clasa IV-a tot 8 am luat. Sper sa nu fie trecute in catalog.

| Cătălina_6063 a răspuns:

1 in clasa a IX la geografie pe copiat ( nu ma prea pricep)

| xlmpq a răspuns:

2,80 inceput de a 10a la matematica laughing

| Alisa7109 a răspuns:

LA ed fizica fiindca nu am vrut sa joc basket, anul acesta...si prin clasa a 3 la limba franceza fiindca am uitat caietul acasa http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/4.gif

| PinkLife_8615 a răspuns:

3 la chimie in clasa a 9-alaughing) adica acum cateva saptamanilaughing