| Malynaa a întrebat:

Care a fost cel mai frumos compliment pe care l-ati primit vreodata?:X:X:*

2 răspunsuri:
| f a răspuns:

Mi. a zis un baiat de curand ca i.am furat somnul 4 zile la rand...stiu ca nu pare spus din suflet si chiar daca nu e pe mine m. a uns la suflethappy

| mirssu a răspuns:

Baiatul pe care l-am placut la vremea aceea mi-a spus dupa ce m-a vazut mai aproape "pana azi credeam ca esti mai urata.". suna cam urat dar eu il cunosc si stiu ca a fost sincer pentru ca nu a avut curajul sa o spuna direct. a luat-o pe ocolisuritongue