| pRiNcEsSa a întrebat:

Care a fost cel mai placut cadou pe care l-ati primit de ziua de nastere de la o persoana de la care nici nu v-ati asteptat?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Anul asta mi-am facut ziua la strand.Intarziasem si ma grabeam sa ajung colo.Ma intalnesc fata in fata cu profa de romana, o salut si ii zic unde ma duc.Cand a auzit ca e ziua mea a insistat sa-mi faca un cadou.Eu tot bateam apropouri ca trebuie sa plec, ea nimicwaiting
Si cand a inceput scoala, am primit un superb lantisor de argint de la ea. M-a surprins gestullaughing

| Psihiatra a răspuns:

Ma crezi sau nu, toate au fost speciale. Daca vad un lucru stiu exact de la cine e si la ce aniversare l`am primit. mi-au placut toate asa de mult, incat nu pot alege.

| Biencush a răspuns:

De la unchiul meu a fost.Eu deja ma asteptam la un catel urias de tot de la colegii mei de clasa si m-am trezit cu doi identici, caci unchiul meu s-a gandit ca mi-ar placea asa ceva! M-am bucurat foarte mult!