| SandraC a întrebat:

Care a fost cel mai prostesc lucru care l-ati facut in viata voastra(adolescenti)? fundita la cel mai nebunesc lucru

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Ah,chiar luni mi s-a intamplat asta.A venit o prietena la mine,si eu, sora mea si acea prietena ne-am imbatat.Acum urmeaza partea putin aiurea,in toata casa era numai voma,sora mea si prietena erau in cabina de dus iar eu eram in hol,incercand sa ma trezesc. Consecintele au fost aiurea, am ramas cu vanatai, prietena a fost pedepsita si eu a trebuit sa curat casa;-L

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fugit de acasa in oras cu alt amic si babysitter a lesinat ca nu mai stia de mine iar cand ajung acasa am primit o batuta de la maicamea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu a ce te referi mai exact la dracii sau la nebunii mai frumoase,ca dracii am facut de nu le mai stiu,am dat foc la gluga de coceni,l-am batut pe un baiat cand aveam noua ani cu o sticla de apa minerala de i-am scos un dinte si i-am spart buza, mai frumoase din orice rad, si care a fost cel mai nebunesc am pornit masina tatalui meu pe la 15 ani, dar am avut noroc ca era frana de mana trasa, ca astfel ma duceam in blocbig grin