| Nightwish123456789 a întrebat:

Care a fost filmul care va marcat? Si de ce? happy

11 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sucker Punch ultima fraza din film spune asa:
Cine le multumeste celor dragi pentru viata pe care o traim?
Cine trimite monstrii sa ne ucida?
Cine ne invata ce e real si cum sa radem de minciuni?
Cine hotaraste de ce traim si ce sa aparam cu viata?
Cine ne arunca-n lanturi si cine are cheia libertatii noastre?
-Tu.
-Ai toate armele necesare... acum LUPTA!
Are dreptate tu poti pune capat problemelor, tu poti tine dusmanii si prietenii falsi la distana, tu esti stapanul tau, tu singur poti avea realizari mari prin tine, tu ai cheia libertatii tale, fraza asta m-a pus pe ganduri si m-a schimbat mult.

| SMTHING a răspuns:

Titanic, pur si simplu.
Vizioneaza-l si vei vedea!winking MERITA!

| NoShit a răspuns:

Into the wild prin povestea impresionanta. Fiecare are nevoie de o evadare ca asta din cand in cand.

| Bianca_8270 a răspuns:

Scufita Rosie(horror, actiune)e superb! atata pasiune si ...nu stiu, dar ma marcat! ti-l recomand kiss!

| Cristina45 a răspuns:

Singurul film care ma marcat este viata mea ....viata mea este gen filmele alea care toata lumea traieste dupa anumite conceptii si cand alti nu le au la fel ....toti se rascoala impotriva lor

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Ostatic in Mexic. Pur si simplu am ramas wow.

| NoShit a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Fain film, într-adevăr.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru NoShit):

Da...si din pacate se intampla in realitate toate alea sad

| NoShit a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

"E o realitate crudă".

| Growbian a răspuns:

Lista lui Schindler, pentru ca prezinta crudul adevar a ceea ce s-a intamplat in Auschwitz/Birkenau

| olivia123 a răspuns:

Hatiko, este pur si simplu cel mai superb film! Mai ales ca este bazat pe o poveste reala. nu ai cum sa nu plangi la acest film, doar daca n-ai inima!