| Park1Suin a întrebat:

Care a fost pentru voi cel mai frumos cadou primit de ziua de nastere? happy

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

:X Am primit multe cadouri frumoase happy Insa cel mai mult mi-a placut cadoul pe care l-am primit in 2010 big grin De ziua mea a fost organizat balul bobocilor. Apoi after party in cel mai de fite club de la noi din oras unde erau invitati Mossano big grin Am petrecut toata ziua si noaptea big grin Apoi peste cateva zile am fost intr-o excursie minunata si am ajuns si In Costinesti unde ce sa vezi laughing Kiss fm era pe plaja si a organizat o super mega petrecere unde i-am vazut din nou pe cei de la Mossano laughing A fost cel mai tare cadou ever- super seara in club si o super excursie big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ceas care rezista 200m sub apa, merge fara baterie si are calendar cam scump dar e bun.

| mona a răspuns:

Plicul cu bani...[asa mi-am putut cumpara ce-am vrut]

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu primesc cadouri, nici macar de ziua mea.
Iar daca e sa primesc ceva, sunt bani.Eu prefer banii.

| Lyndsey a răspuns:

Nu as vrea sa par materialista, insa ma bucura banii. De fiecare data cand primesc bani( nu conteaza ce suma ), simt o multumire sufleteasca. In ce fel? La modul ca stiu ca pot sa-mi iau ce vreau, nu sa aleaga altcineva haine sau parfumuri pentru mine. Cu siguranta mi-au placut si cadourile are valorau mult, adica despre care stiam ca sunt in trend si costa ceva.
Dar sa fiu sincera, cel mai frumos cadou de ziua mea a fost oferit de persoana pe care o plac. Practic, nu ma asteptam sa am o zi de nastere atat de perfecta! Nu mai aveam nevoie de nimic, de absolut nimic. Prezenta si atentia lui m-a facut sa FIU ( sa fiu, nu sa ma simt ) cea mai speciala. A fost atat de sweet.