| emma_7432 a întrebat:

Care a fost, sau este jocul preferat al copilariei voastre? (daca se poate argumentati) fuuuuundalove strucklove strucklove strucklove struck.

3 răspunsuri:
| rororawr a răspuns:

Ascunsea...pentru ca este un joc foarte foate distractivbig grin si amuzant.big grin

| Dragneel a răspuns:

Monolpoly,ma jucam foarte mult cu prietena mea cea mai buna,si era foarte tare, nu pot sa argumentez de ce, il jucam pentru ca ne placea la amandoua si ne facea fericite happy. al; tau care a fost?:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a fost doar unul.Pe fiecare zi jucam şotronul,fotbal, badminton.De ce erau preferatele mele? Pentru că atunci ne strângeam mai mulţi.Cum eu aveam foarte multă energie, asta mă ajuta destul de mult.