| AtateaConditii a întrebat:

Care a fost ultimul lucru iesit din comun pe care l-ai facut?

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

I-am spus sefei mele ca e barfitoare si ca nu o suport. Pentru mine nu e iesit din comun, pentru ea a fost.hee hee

| Chαяtreux a răspuns:

Imi era foarte foarte somn si lene, stateam in pat si usa la dormitor era deschisa. Se facuse frig, asa ca mi-am sunat cea mai buna prietena sa vina la mine urgent. Cand a venit am rugat-o sa-mi inchida usa rolling on the floor [pentru atat o chemasem big grin ]

| Holocaust a răspuns:

Probabil atunci cand am jucat bolţ pe la 4 dimineata intr-o excursie cu cativa colegi...desi nu-i cine stie ce.
http://forum.computergames.ro/47-spitalul-9a/51947-jocurile-cu-alcool.html

| AtateaConditii explică (pentru Holocaust):

Interesant jocul, si te-ai imbatat?

| Holocaust a răspuns (pentru AtateaConditii):

Am pierdut de cateva ori, ce-i drept.Si nu stiu daca ar trebui luat ca defect sau ca si calitate, dar ma imbat extrem de greu.big grin

| AtateaConditii explică (pentru Holocaust):

E o calitate.

| Whemilly a răspuns:

Nimic deosebit big grinbig grinbig grin

| SageKid a răspuns:

Am intrat pe TPU...

| AtateaConditii explică (pentru SageKid):

Wow, nu se intampla prea multe in viata ta.

| SageKid a răspuns (pentru AtateaConditii):

Se intampla multe, poate prea multe.Asa ca un moment de relaxare e iesit din comun...

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Hey, pai ultimul... mam urcat la ultima petrecere pe masa sa dansez si m-a dat bodyguardul jos laughing)