| PumpkinDoll a întrebat:

Care a fost visul vostru cand erati mici? Ce voiati sa deveniti? Ati devenit ceea ce ati vrut? Care este visul vostru acum, cum v-ati vazut sau cum va vedeti viitorul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Voiam sa ma fac sofer de tir. Nu nu m-am făcut sofer de tir.

| BlackRaven45 a răspuns:

Inca de mica eram mare iubitoare de animale si voiam sa devin veterinar. Pe parcurs m-am tot razgandit, am luat toate meseriile de medic la rand laughing Acum am renuntat de tot la medicina si vreau sa ma duc pe psihologie. Am zis ca mi-ar placea si mi s-ar potrivi sa fiu psihoterapeut.

| DevaPathPain a răspuns:

Da, alea din copilarie aproape pe toate, mai am vreo 2.
Acum imi propun sa adopt un copil, si la asta ma gandesc de multa vreme.

| Alexandru64754 a răspuns:

Când eram mai mic îmi doream sa devin desen animat, acum îmi doresc să fiu criminalist, detectiv sau economist