| TumblrAddict a întrebat:

Care aparat foto e mai bun? Canon sau Nikon?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Heyhappy Nikon are o prietena de-a mea care a cumparat recent acest aparat de fotografiat. Este foarte multumita de acest aparat Nikon. Deci eu aleg Nikon. Bafta! Sper ca te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| AbysWallker a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci cu el. e ca si cum ai compara..BMW cu Audi.

| FuckSchool a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune. Dar ti-as recomanda Nikon happy.

| RuxyzLOL a răspuns:

Nikonn. big grin Era si o intrebare in oracol si mai multi au votat Nikon happy

| Cristina_Simona_1998 a răspuns:

Canon

| Suciu_Ana_1997 a răspuns:

Nikon!