| Alexia53 a întrebat:

Care ar fi locul ideal pentru o prima intilnire cu un baiat?

3 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

"La un film"
Băieții or să știe ce vreau să zic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care sunt bani suficienti un resturant, dar ca vrei ceva mai modest, as sugera o cafenea sau cofetarie sa fie un local modest in care sa nu mearga la maxim muzica, etc. Acum depinde si ora la care e programata, daca vorbim de o intalnire pe timp de seara se recomanda un restaurant, daca e la amiaza se foarte bine-venit un local mai retras.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Dupa parerea mea, prima ar trebui sa fie intr-un parc sau la film