| Mary_5158 a întrebat:

Care ar fi ultima ta dorinta inainte de a muri?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stiu ca am bagat pe cineva in locuintele mele (oameni de pe strada fara coperis) si asa mor cu constiinta linistita.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Sa fiu ingropata in Romania happy (stau in germania)

| katy a răspuns:

Sa stiu ca am trecut prin toate curiozitatile care le aveam ca sa nu imi para rau ca nu am facut cevahappy cum ar fi senzatia de a iubi cu adevarat,cum e sa fii mireasa,cum e sa ai propria familie, cariera, copii cam astea

| Foca a răspuns:

Buna. Pai cred ca ar fi sa imi sarut iubita pentru ultima oarahappy.
Succes.
Ciaohappy

| Vali87 a răspuns:

Sincer? M-as asigura ca nimeni sa nu afle de ce am facut-o. Stiu ca pare ciudat dar asta simt. Nu m-ar interesa de nimic si de nimeni.

| USAGirl a răspuns:

Sa termin de citit Pretty Little Liarsbig grin

| Traian a răspuns:

Sa intru in imparatia Domnului.

| Ada_2475 a răspuns:

Sa ii zic fratelui meu ca il iubesc si ca sa mearga mai departe fara mine fiindca eu am sa il ajut intodeauna acolo de unde voi fii

| Pitika_9001 a răspuns:

Poi de a sta cu familia si cu cel pe care il iubesc. love struck.