| VladyCristian a întrebat:

Care ati vazut Prison Break? Cum vi se pare? Acum ma uit la primul sezon si mi se pare super serialul. Din primavara trebuie sa incep sa ma uit la Lost laughing

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am urmarit si eu. Este extraordinar. Putine seriale m-au putut castiga atat de usor.

| Flav a răspuns:

Primul sezon bestial. Atat si era preconizat/format sa dureze. Vazand audienta, succesul l-au prelungit si facut un film de duzina. Urmatoarele seriale au fost de S. F., marca Chuck Norris unde binele invinge mereu in ultima sutime din secunda. Nu mai spun de final, unde m-a dezamagit total.
Una peste alta, mi-a placut si m-a tinut in tensiune. Dar putea sa fie in topul meu daca era mai realistic, daca se tinea credibilitatea evenimentelor si intamplarilor din primul sezon.

| inna a răspuns:

Mi-a palcut mult. Dar mai mult Lost.

| alecs871 a răspuns:

Plang cand ma gandesc la Prison Break.
Cel mai bun serial de la facerea lumii incoace.
Tot filmul l-am vazut in 3 saptamani maxim, sezonul 2 l-am vazut in 4 zile big grin.
Finalul " crying "

| VladyCristian explică:

Da... Merita vazut. E magistral! Toate personajele au reusit sa-mi castige simpatia mai ales Michael S. si Sucre. Apropo, si doctorita arata bine laughing Toate sezoanele inca nu le-am vazut pentru ca nu am timp, dar astept vacanta... smug

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Senzatie, in 5 zile le-am vazut pe toate si filmul " Final Break" chiar atunci aparuse, aproape ca ma lasasem si de fumat, pacat ca nu a fost mai lung

| Nic a răspuns:

Cel mai adevarat serial vazut vreodata :X L-am terminat de doua ori.Am reusit sa o conving si pe prietena sa se uite deci vi-l recomand tuturor big grin.
Vizionare placuta

| MaRRiaN a răspuns:

Cel mai smecher serial care l-am vazut. Mi-a fost de ajuns primele 2 ep ca sa nu ma mai opresc laughing. Mai nasol era cand trebuia sa astept sa apara episoade noi. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cel mai fainlove struck Ma uitam intr`una...nu aveam rabdare sa las de pe`o zi pe alta episodu` urmatorlaughing, noroc ca eram in vacanta, cand l`am vazut ca atlfeeel, poate nici nu mergeam la scoala de dragu` de a`l vedea pe Sucre...blushing love struck. laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos film serial, in special primul sezon. Iti recomand si Househee hee