| iamsad0 a întrebat:

Care au fost cele mai amuzante/penibile momente ale voastre?
Cel care mă face să râd cel mai mult primește fundă

3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Cand eram mic aratam cucu la toata lumea de pe strada
Odata m-am dus la magazin sa cumpar carnati si in loc de 200g am cerut 200kg
Am fost dupa un magazin sa fac pipi si cineva facuse deja un caca acolo si am calcat in el
Altadata am lasat usa deschisa la casa, a intrat cateaua inauntru si a fatat in patul meu

Atat imi amintesc momentan

| Jannah a răspuns:

Si-am bagat la aparat, am jucat un biliard

| Noname9562004 a răspuns:

Eram intr-un tren, in alta tara cu mai multe persoane. Noi cautam loc si dintr o data am vazut un scaun liber si am spus la cei din fata sa se aseze unul. Omul acela, barbat find, a inceput sa se holbeze la mine si am inceput sa l injur si sa tip la el tot felul de dracovenii.Cand am ajuns in dreptul lui imi spune pe un ton clar si frumos:"SUNT ROMAN". Dupa efectiv am inceput sa rad ca o proasta ca sa mi ascund rusinea ce crestea in mine in fiecare clipa.