| Alessandraaaa a întrebat:

Care aveti sa imi dati si mie un cont de metin2 ro? Vreau sa ma apuc si vreau un cont mai mare d lvl 25, 30.Care aveti si il dati pe gratis...lasati id vostru[sper sa nu ma injurati pentru intrebarea astahee hee]

Răspuns Câştigător
| NeOStyle97 a răspuns:

big grin mai bine cauta un server privat, scrie pe google: download private server metin2

3 răspunsuri:
| NeOStyle97 a răspuns:

Dami skype tau!

| aLyN_4462 a răspuns:

Am eu de 67 si nu ma mai joc are g3, m7, g1, g1, m3 la skilluri, e wrrior corp, am batalie+5 dga+8 colier lacrima cer+4 500pv si cal militar

care il vrea?

| katalyn19 a răspuns (pentru aLyN_4462):

Mil dai mie?
fara id ca nu-ti intru pe el