| PattyC a întrebat:

Care cantareata vi se pare mai buna dintre inna si alexandra stan?

Răspuns Câştigător
| Fina a răspuns:

Pai...sunt cam la fel. dar depinde de pers. fiecare are pareri diferite. FUNDITA? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Mie imi place Alexandra Stan.
De Inna imi plac numai piesele romanesti pe care le canta pe vremuri si piesa "Sun is up". altele nu-mi plac deloc. asta-i parerea mea!

| TheAvenger a răspuns:

Nici una..sunt de c***t amândouă.

| 35zone a răspuns:

Nici una, nici alta. Amandoua fac acelasi **** comercial de muzica. Nu vad nicio diferenta

| ursuletzpufos15 a răspuns:

Alexandra Stan. De la Inna imi place doar melodia „Tu si eu". In rest, toate se aseamana...

| RedHair57 a răspuns:

Inna.

Alexandra Stan e pur si simplu jalnica. Nu vreau sa jignesc, dar asta e parerea mea. E talentata, insa melodiile sunt un esec total.

Sper sa nu fie cu suparere, eu mi-am spus doar parerea.

Funda? big grin