| marcel_5462 a întrebat:

Care credeti ca este ce-a mai mare inventie in ultimi 100 de ani?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Internetul, sans doute.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta imi aduce aminte de un citat:"Cea mai mare inventie a tuturor timpurilor este aceea ca un om isi poate schimba viitorul doar schimbandu-si atitudinea"winking

| Bacemi a răspuns:

Internetul.

| just|breathe a răspuns:

Cred ca telefonul mobil si internetul.Sunt cele mai folositoare.

| cretzufinish a răspuns:

Telefonul mobil si mareeeeeee rau au facut, uite asa se umfla facturile, dintr-un apel rolling on the floor

| radu75 a răspuns:

Cred ca e destul de clar, internetul este cea mai mare inventie de la inceputul omenirii si pana acum!

| me_3408 a răspuns:

Internetul, mobilul, calculatorul, roboteii si mai multe chestii. Dar sunt si unele prea prostesti cum ar fi veceul din aur big grin tongue

| karra a răspuns:

Intr-o lume ca asta in care toti vor sa aiba bani si faima, cine crezi ca mai are timp sa inventeze lucruri? bine, in afara de furculita cu senzori, farfuria cu oglinda, cada fara apa, ghiozdanu cu picioare si alte chestii inventate care nu te ajuta cu absolut nimic big grinnu stiu care este cea mai mare inventie dar astept... poate o sa inventeze cineva masina cu aer ca tare s-a mai scumpit benzinabig grin

| alina_4026 a răspuns:

Eu sint de acord si cu cele lalte pareri, insa sint multe inventii care duce omenirea in eroare, clonul si el are un ceva ascuns, sint foarte multe inventii insa ca acei care au dat friu liber virusului A(H1N1)ESTE CHIAR UN IDIOT.Este foarte bogat, dar de noi nici nu ii este pasa. Oamenii mor in fiecare zi si virusul se raspindeste cu o viteza incredibila. Oameni de asa fel nu ajung departe, de ce nu se pun ei in locul nostru, doamne de ce sint asa oameni...nu am cuvinte. Aveti grija de sanatatea voastra.

| marcel_5462 explică:

De ce unii sunteti carcotasi.Asta e un forum de discutii si dupa cum vad fiecare pune fel si fel de intrebari, asa ca am intrebat si eu. Sa sti ca asta stiam si eu sa caut pe un motor de cautare. Pur si simpu am vrut sa aud parerile celor interesati sa raspunda la intrebarea mea.Am observat ca asti cu sigla Expert sunt a tot stiutori.Cu stima un nestiutor

| aisha01eu a răspuns:

Microsoft.

| seawolf a răspuns:

Prezervativul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zburatul "in cosmos si formula "cautare internet", care este absolut secreta, iti gaseste in cateva secunde informatia de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcel, nu am facut nicio referire la tine, serios.Formula de google sau de yahoo e secreta, asa am inteles si mi se pare un lucru extraordinar ca poti accesa orice fel de informatie in 2 secunde.Imi pare rau daca am dat de inteles altceva. Apropo, sunt femeie, incantata de cunostinta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Televiziunea, internetul, industria aeronautica si aerospatiala, industria telecomunicatiilor fixe si mobile, industria energiei si electronica. -Astea ar fi principalele descoperiri in a 3-a revolutie industriala.
Cea mai importanta fiind industria aerospatiala si internetul. Societatea continua sa evolueze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...internetul

| alexutza5 a răspuns:

Cu siguranta...becul