| Mitchi a întrebat:

Care credeti ca este dea mai buna meserie in prezent? design, actor, inginer? La ce ma sfatuiti sa dau?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Inginer de care? Constructor? Slava domnului se construieste intr-una! Actor? Teatrul si actoria nu mai e o meserie sigura de mult, iar design trebuie sa fii pe picior mare ca sa reusesti, adica sa aveti cunostinte si sa te poata ajuta sa ajungi acolo sus.

| DragonFLoW a răspuns:

Inginer in constructii e ideal, mai ales ca poti avea mai multe job-uri in domeniu in acelasi timp, nu-ti trebuie cap nici carte multa doar putina engleza daca o sa lucrezi peste hotare, dar de bani n-o sa duci lipsa.

| BubuLina999 a răspuns:

Design ...merita

| Mrlove a răspuns:

Actor nu este platita bine in prezent ( doar daca ai norocul sa joci in telenovela film ceva dar este f greu te descurci cu bani greu ) eu dau la design big grin, de inginer nu stiu nimic