| bunjy a întrebat:

Care credeti ca este mai frumos:The Pirates Of The Carribbean sau The Lord Of The Rings stiu ca este o alegere foarte grea dar vreau sa aud pareri oricum aman2 filmele sunt bestiale

4 răspunsuri:
| CGUL91 a răspuns:

Sincer, intrebarea e dificila intr-adevar. Lord of the rings are o poveste foarte buna si interesanta, dar la fel si Piratii din Caraibe. Efectele speciale sunt "AWESOME!" in ambele filme. Dar pentru mine Piratii din Caraibe au ceva ce LOTR nu va avea niciodata... Pe Johnny Depp!

| bunjy explică (pentru CGUL91):

Ai foarte mare dreptate ''jack sparow'' e bestial jur

| Darkeye a răspuns:

Miemi place the pirates of carribbean a fost bestial iar the lord of the rings nu l-am vazut dar am auzit de la prieteni ca ar fi fain...big grin

| jensen a răspuns:

Cred ca fiecare dintre cele doua au farmecul lor! Bafta!