| onlyou a întrebat:

Care credeti ca isi revin mai repede dupa o despartire, barbatii sau femeile?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu cred ca barbatii pentru ca in general barbatii nu pot iubi atat de intens si nici nu se exteriorizeaza ca o femeie, iar eu cred ca ei isi revin mai repede cum gasesc mereu salvarea intr-o alta femeie.

2 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana cum este.in nele cazuri poate sa isi revina mai repede un baiat si in alte cazuri o fata.depinde si cat de mult a pus suflet in relatia respectiva, cine a gresit si chestii de gen.

| MoatZa a răspuns:

Barbatiistraight face
femeile is cele care sufera multoh go on
la unele le poate ffffff mult sa isi revina, sau pana il uitastraight face
da na.sunt si baieti care sufera mult, dar asta doar in cazu ca o iubea ENORM,.