| Nastia a întrebat:

Care credeti voi k e varsta potrivita pentru pierderea virginitatii la baieti?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

In primul rand, in jur de 17 ani...si in al doilea rand, doar daca are bani de prezervativ... daca nu, sa astepte pana face rost happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca pe la 17 ani.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Atunci cand stie tot ce trebuie despre prevenirea sarcinilor nedorite, a infectiilor cu transmitere sexuala, atunci cand isi poate asuma responsabilitatea unei sarcini aparute la o fata, se poate intampla, trebuie sa fie alaturi de ea, atunci cand stie cum sa faca o fata sa se simta bine in pat, atunci cand isi asuma responsabilitatea unei dezvirginari...

| ramy_5584 a răspuns:

Cand este pregatit din toate punctele de vedere...si psihic...si are destule cunostinte despre riscurile unei "aventuri" si despre tot ce implica "o noapte de dragoste"...fiecare gandeste altfel...nu conteaza chiar asa mult varsta...depinde cum si ce gandestewinking

oricum...nici mai devreme de 15 ani. zic eu.big grin de la 15 ani in sus...are tot timpuhappy

| kufu a răspuns:

Nu exista asa ceva! Unii se dezvolta fizic mai repede altii mai incet. Unii sunt mai maturi, altii cand o vad ii apuca rasul! Depinde cu cine... multi factori la mijloc!

| nicoleta_5825 a răspuns:

Sincer, in ziua de azi baietii isi pierd mai repede virginitatea decat fetele. Potrivit pentru ei ar fi sa faca lucrul acesta la o varsta destul de mare incat sa poata constientiza anumite riscuri.

| madalina_7017 a răspuns:

Eu cred ca la 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand e pregatit, dar nu-i bine prea devreme si cel mai important lucru:prezervativul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca 17 ani...
am colegi in clasa care si-au pierdut si mai repede virginitate
Unii zic."cand prind momentulaughing"
depinde si de persoanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pe la 15 16 ani .cand esti pregatit .si stii la ce te expui big grintongue

| starstruck a răspuns:

Pe la 16 ani! e varsta potrivita! la mine a fost 14 da oricum. tongue

| superboy007 a răspuns:

Zicem noi aici ca pe la 16-17(cum ar spune,, expertii'') dar sa fim seriosi.pe la 13-14 cam toti ar vrea sa practice.E decizia ta...si o sa practici cand crezi tu actul sexual, indiferent de ce zicem noi. Dar sfatul meu e sa nu o faci doar ca sa te dai,, mare smecher''.