| Camelia_7710 a întrebat:

Care crezi ca este intrebarea cea mai 'stupida' - 'idioata' pusa pe TPU? happy

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toate din categoria Hannah Montana, manele, am x ani, sunt grasaraised eyebrows

| OanaG a răspuns:

Sunt multelaughing), dar cea mai stupida care am citit`o pe ziua asta a fost "Ce mananca omul"rolling on the floor

| nobody_9468 a răspuns:

Idem laura16.Aceasta.
Mersi de stupidtongue

Bafta.

| Ea12345 a răspuns:

Da un search la cuvantul,, periuta de dinti" big grin

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sunt multe.Intrebarile puse de fetite de 10-11 ani gen "vreau sa ma placa nu`stiu cine, cum fac?" sau "vreau stzuri triste drooling"happy

| darrio2007 a răspuns:

Printre altele si aceasta.Ai intrat in top.

| Alex_7297 a răspuns:

'Îmi dai şi mie ID-ul LU HANNAH (nu hannei) montana sau lu justin bieber?'

| 16.laura.16 a răspuns:

Aceasta. Fiecare cu intrebarile si temerile lui. Hai sa radem de ei. Superiorilor.
Hai, dati-mi stupid.

| LuS[z] a răspuns:

laughingaia cu daca ma saruta raman gravida?laughinglolexlaughing

| pedaladeacceleratie a răspuns:

"Daca ma masturbez raman gravida?"

| multimoak a răspuns:

Ca una de 9 ani a facut sex neprotejat cu un tip mai mare decat ea si se ingrijoreaza sa nu fi luat vreo boala cu transmitere sexuala :d ( zicea ca amandoi au vrut rolling on the floor

| love44katyp a răspuns:

Va place Hannah Montana sau Miley? laughing rolling on the floor

| andreii2 a răspuns:

Sunt foarte multe:este un utilizator::capulpaianjen.parca asa era. Te doare capul cand citesti intrebarile lui.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Printr. un ocean de intrebari stupide asta e in top 10...
fara suparare...
acum sati rasp. -cred ca cele in care se cer id. uri de vedete

| serioousfresh a răspuns:

laughing am vazut eu una care avea ceva de genu ca prietena ei sa mastuirbat si intreba daca o sa ramana gravidalaughing))))))))))
lol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia in care tipa ne intreaba daca a ramas gravida cu ...periuta de dinti. [ in urma masturbarii ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai este una, tipa ne intreba daca mai e virgina ca cica ea a facut sex la 4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mine, vai de mine...am 13 ani si nu stiu sa sarut laughing big grin
Si nu am iubit...aoleuuuu ce ma fac.

| alexandra_7704 a răspuns:

" Vreau si eu urgent idu si nr de tel a lui Justin Bieber...Raman datoare"

deci este o intrebare prosteasca...de unde s avem noi idu lui si mai ales NR de tell.si in plus in strainatate nu este yahooo

laughing

| littlegraycat a răspuns:

Anonim intreaba:
Ce pot face pentru a avea sanii mari. Multi rad de mine ca la 12 ani nu am sani. Va rog ajutati-ma.