| xBiiaM a întrebat:

Care dintre aceste telefoane vi se pare mai bun? :
1.Samsung Galaxy S3
2.Iphone 3GS
3.HTC Sensation
4.Sony Ericsson Xperia x3; x10
5.Sony Ericsson Xperia Miro
Argumentati puppy dog eyes. Nu stiu pe care sa il aleg

5 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Galaxy s3, este cel mai performant si este primul in topul vanzarilor. Poti sa te uiti si pe net sa vezi caracteristicile tuturor telefoanelor sa vezi ce are fiecare in + sau in - happy

| WhiteLover a răspuns:

Samsung,iar faptul ca e lider pe piata spune tot

| OAANAM a răspuns:

Gel mai bun este Samsung galaxy s3 deoarece :1.are un senzor care iti permite sa-l deschizi doar untandu-te la el.2.Este votat de catre toti telefonul anului 2012.3.Cu toate ca modelul sau a fost furat de la Apple, Samsung a imbunatatit tehnologia si a creeat cel mai performant si mai elegant telefon.

| Cryss_Rozzy_1994 a răspuns (pentru OAANAM):

E clar ca nu ai vazut in viata ta un S3 fiindca doar s4 face asta si nu te uiti la el ci misti palma deasupra senzorilor