| NimeniCelebru a întrebat:

Care dintre voi a mers in Italia, Verona?

Va rog sa-mi spuneti cateva pareri. Cei care locuiesc sau au locuit, puteti sa-mi ziceti cum este scoala? In clasa a 7 a, anul viitor, o sa plec acolo si as vrea sa stiu despre ce este vorba.

As dori si niste site-uri de pe care pot invata limba italiana.

Multumesc anticipat.

Fundi':X

1 răspuns:
| ColtDeAur a răspuns:

Nu am mers in verona dar am mers in Italia si nu-i chiar asa de rau sunt peisaje frumoase... dar ma incantat apusul soarelui intre orele 19:00-20:00 (ora de la noi)