| divinuu a întrebat:

Care dintre voi asculta manele?happy

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Patyemo21-sunt multi care le asculta, nu trebuie sa generalizezi acum. poate ca u tampesti ca le asculti dar nu toti suntem asa.
sunt unele manele chiar frumoase, si am ajuns la concluzia ca nu cont cine le canta ci cum le canta.nu pot sa iti zic ca imi place cand se lauda nicolae guta ca are7 palate sau ceva de genul dar imi place sa ascult pe denisa cant canta despre dragoste uneori

| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca nu mi-e jena sa recunosc, imi plac unele manele de dragoste care le ascultam atunci cand eram la suferintahappy. Ascult aproape orice gen, nu tin cont ce gen e, melodia sa imi placa si sunt multe manele care imi plac.

| User a răspuns:

Nimeni nu recunoaste da' toata lumea (exceptie eucool ) se rupe in ciricuri pe Tarafoh go on

| traficanta a răspuns:

Cee sa o ascult pe Denisa manelista care mi-a furat numele?laughing

| BellsC a răspuns:

NU`mi plac

| ceco a răspuns:

Ascult manele...

| ladygaga a răspuns:

Urasc manelele.
De mica le-am urat si nu`mi voi schimba parerea.

Manelistii sunt cocalari, care cred ca daca isi pun niste ochelari pe nas si scot banii la vedere devin interesanti prin melodiile lor.

| Brianariri a răspuns:

? manele le urasc cine ar asculta asa ceva sunt tampite, tampesti daca e asculti! Le canta niste oameni inculti cu muci in nas! Ce ar putea sa iti placa la un manelist in afara de banibig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi aleg boxele după un principiu: să știe să scoată ce e cel mai frumos din muzică. Nu să bubuie, nu să urle, nu pentru manele. Manelele nu „e" muzică, manele = zgomot. Idem și pentru marea majoritate a „muzicii" din cluburi (a se citi: Inna și alți urlători care speră să devină artiști într-o bună zi).

| flori123 a răspuns:

Eu ascult si imi plac foarte mult, sigur ca nu toate dar sunt manele foarte bune.

| fluturash_7393 a răspuns:

Doar tu.Ha-Ha.

| fluturash_7393 a răspuns:

Ii dau dreptate lui Patyemo21.sa fim seriosi, divina, chiar nu ascult manele.Oribile...bleah.