| OanaG a întrebat:

Care dintre voi asculta manele? happy

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu ascult manele.Eu sunt obligata sa ascult manele.Ask my neighbourlaughing

| Bacemi a răspuns:

Ascult dar nu orice melodie. Ascult foarte putine melodii apartinand acestui stil muzical.

| Ana a răspuns:

Eu ascult dar nu in exces.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu ascult orice gen, inclusiv manele.Depinde in ce anturaj ma-nvart, de obicei cand sunt acasa ascult hip-hop sau dance, n-am imic impotriva nici unui stil muzical.

Bafta.

| Roxy a răspuns:

Doar cand sunt extrem de beata si sunt la un chef si tot sunt:pe sistem"rolling on the floor
Acasa ascult hip-hop si rockbig grin

| divinuu a răspuns:

Eu ascult cam 85% manele si 15% housetongue:X:XCea mai adv muzica:XCe`ar fi petrecerile fara manele.

| KimY a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa ele!winking

| DraIneR a răspuns:

Eu nu
Insa la o petrecere doar n-o sa stric cheful tuturor. Hai ca merge sa dansez pe o manea... Insa nu exagerat

Răspuns utilizator avertizat
| →s ♥ ą← a răspuns:

Cat pot ura manelele domne.nici nu stii

| nuamPleaca a răspuns:

Of Dumnezeule, voi ascultati hip-hop si manele? S-a dus dracu' lumea asta oh go on

Nu, nu ascult. sunt rapper happy

| SEAL a răspuns:

De la un anumit IQ in sus oamenii nu mai asculta manele

| paulaelena a răspuns:

Eu si imi plac love struck

| paulaelena a răspuns:

Eu si imi olac cxhiar mult...doar nu o sa ma fac rockeritza...

| anonim96 a răspuns:

Urasc manelele...frustrated

| dany4ok a răspuns:

Nu ascult blllleaaah, nu au rima, ritm si suna nasol.

| myha_8968 a răspuns:

Eu ask da pre multe ca numi prea plac
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu ascult deloc.Nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai groaznic gen de muzica, daca se poate numi muzicafrustrated Dar daca unora le place...

| estera_5905 a răspuns:

Eu ascult manele