| Secretkkk a întrebat:

Care dintre voi crede in superstiti? Cum credeti toate aceste nebunii sunt adevarate? Comentati!

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu credlaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuhappy Sunt doar superstiti.Nu e nimic adevarat big grinwinking

nony
| nony a răspuns:

Superstitiile au fost inventate sa mai ne scoata din monotonia vieti.Simple inventii de la tara.

| inna a răspuns:

Nu cred punct

De ce as crede in asa ceva?
In ziau de 13 chiar am foarte mult noroc.Am avut o pisica neagra.Am un ficus foarte frumos.Nu se intampala nimic rau daca nu pasesc cu piciorul drep cand ies din casa...nu am dat niciodata bani cand m-a mancat palma stanga, nu stiu daca el chiar ma iubeste daca ma uit la ora fix la ceas...

| Andreeagen a răspuns:

Nu cred ba chiar uneori le urasc mai ales cand ma bate mama la cap sa nu bag rufe la spalat in ziua de sarbatoare x(

| BUBULINA a răspuns:

Am mai spus la alta intrebare
superstitiile, horoscopu, varji, blesteme, toate sunt minciuni alea omului
am auzit o supersitie, ca daca speli luna te uraste lumea laughing)loll
dar lumea asta de unde stie ca spal eu lunea?confused
sau cu marti, ziua de 13 e o zi cu ghinion. loll toata tera are ghinion in acele zile?laughing)

| Daiana_1737 a răspuns:

Nu cred in superstitii deoarece nu le gasesc fondate...alle are dreptate, asa mi se intampla si mie...

| yadora a răspuns:

Nimic nu e intamplator pe lumea asta....asa ca de multe ori e bine sa ti cont!

| dulcika a răspuns:

Buna.
eu cred in superstitii, dar unele nu sunt adevarate, de exemplu se zice ca daca te uiti la fix te iubeste, dar nu-i adevarat

| alle_1861 a răspuns:

Eu nu cred.
Ba din contra, cand o pisica neagra im taie calea imi merge bine.

| diavolitza a răspuns:

Nu cred in astfel de prostii, au o baza total nestiintifica

| selena_2212 a răspuns:

Nu cred! Pavel Corut vorbeste in mai multe din cartile lui despre superstitii. Daca esti interesata sa aflii mai multe, spor la citit!

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

eu da
deuarece mie mi sau intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mada cred pentru ca misau intamplat dar nu toate sunt adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus - Hoedown Throwdown

| tzytzy a răspuns:

Mda...

Io cred dar cum au zis si ei nu toate sunt advtonguehappy