| Bellinda99 a întrebat:

Care dintre voi se uita la animeuri? La ce anime va uitati?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu ma mai uiit din cand in cand...
.imi place Naruto pentru ca este primul anime pe care l-am vauzt in intregime ^_^ ( pana la cate episoade au aparut)...mi-a placut faptul ca are multa actiune si in special povestea si introducerile

Mai imi place si Jigoku Shoujo. imi place in special pentru poveste, chiar daca in mare parte actiunea este aceiasi, totusi ceva te atrage la anime ( cel putin pe mine ma atrace ceva la acest anime ^_~)
Dar tie care-ti plac?

1 răspuns:
| Bellinda99 explică:

Pai mie imi place Naruto si dupa ce o sa termin Naruto as vrea sa ma uit la inuyasha si One Piece.