| AldeaDorin a întrebat:

Care e cea mai banoasa meserie?

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cea pe care o practici cu pasiune si cu convingerea ca este cea mai buna dintre toate meseriile.

| paramore a răspuns:

Prostitutiasmuge si cea mai vechefeeling beat up

| lovenotsex a răspuns:

Daca cauti cea mai banoasa meserie, dar nu o practici cu placere, satisfactie, parerea mea ca este degeaba. Din orice poti sa faci bani daca ai rabdare si te duce capul.Cum zicea si virusz cu it&c are foarte mare dreptate, cred ca si cu, curvele, asta e. Dar daca iti place ceva poti sa devi cel mai bun si sa ai cel mai mult.

| Petronela a răspuns:

Cea pe care o alegi. Cea pe care vrei sa o practici si care iti place

| virusz a răspuns:

Se pare ca in ziua de azi curvelelaughing

In timp de criza judecator, procuror, politist sa fii pentru ca gasesti oricand loc de munca si salariu convenabil.
Acum cai care au o liceenta chiar 2 in domeniul IT&C nu au locuri de munca

| HiddenCT a răspuns:

Iti spun eu ce a fost, ce este, si ce va fi in continuare! videochat`ul. iti spun din proprie experienta. eu am un studio de videochat si pe timp de criza am avut castiguri care un muncitor de rand nu ar visa niciodata. am doar 21 de ani si totusi am facut totul pe picioarele mele... a inceput cu o gluma pe mess cu o amica si apoi usor usor am ajuns aici. sa iti faci un studio nu este f greu iti sugerez sa te gandesti la asta tongue