| bombonica22 a întrebat:

Care e cea mai buna retea si ce-a mai intalnita? Cosmote sau Vodafone? Am observat ca la cosmote sunt mult mai multe obtuni decat la Vodafone si sunt ieftine... vreau sa imi iau un Samsung galaxy s3 si sa trec la cosmo.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

Eu zic sa intri Orange sau Vodafone, majoritatea au Orange si voda, probabil si din prieteni tai... fund?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cosmote si Orange. Astea sunt cele mai populate thinking Eu am Orange, si deja m-am saturat sa dau aproape numa de cosmoteisti laughing.

| zxzx a răspuns:

Cosmote.

PS: se scrie 'oPtiuni'

| ViperyX a răspuns:

Dupa mine cea mai buna si populata retea este Orange dar dintre ce ai zis tu este cosmote detasat Vodafone e naspa.