| LoveYou4Everrr a întrebat:

Care e cea mai frumoasa amintire a voastra?

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cand fugeau baietii dupa mine!
Eram la gradinita, iar peste tot unde fugeam toti baietii ma urmareau! laughing
Stiu, e ciudat, dar adevarat! Daca eram micuta si draguta asta e`! happy

Off`...ce vremuri`!
Oricum...Vacanta placutaa`! big grin
Sper ca m`ai inteles --> Funda? puppy dog eyes

| AliceHappyGirl a răspuns:

Am foarte multe amintiri frumoase. Nu pot spune ca a fost una "cea mai frumoasa". Fiecare a fost placuta in felul ei.

| Kristtine a răspuns:

Când m-am cunoscut cu o fată. Am devenit prietene pe 19 februarie dar azi totul a luat sfârşit. Ea m-a înlocuit şi am ales să meargă fiecare pe calea sa. Asta e!; x

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu nu am nicio amintire frumoasă. Viaţa mea e un dezastru total.

| Kafeeaua a răspuns:

Cred ca primul sarut pentru ca a fost cu pasiune,
si a fost si pe holul unei skoli, dar am si altele...dar asta e ceva mai kopilaresc si nu in fiecare zi te sarutzi pentru prima oara...nubatting eyelashes?

| TraficantaaDePessos a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa e amintirea cu mine si baiatu` de care imi plkbatting eyelashes...Atunci cand ne-am apropiat mai multhappy:X a fost cea mai frumoasa zihappybatting eyelashes Chiar daca era frig si plouahappy:-xx`

| ℓυℓυ a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire este probabil atunci cand mi-am revazut mama.adica dupa vreo 5 ani de absenta