| Roxidd19 a întrebat:

Care e cea mai "horror" intamplare din vin viata voastra? Dar cea mai hazlie? Cele mai inspaimantatoare si cele mai hazlii FUNDA:*

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Naruto7you am vazut si eu filmu ala, cum se numea?

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Pai.sati spun:

Eram intr-o zi in casa ploua, fulgera si tuneta :s era infricosetor.Am vrut sa aprind televizorul, telecomanda era in sufragerie.M-am dus si cand sa aprind becul din sufragerie acesta sa sppart. Mam speriat pe cinste. Apoi am luat telecomanda si m-am dus la TV cand l-am aprins; sa luat lumina si o voce stranie venea din bucatarie. Nu stiam ce sa fac,,, sa ma duc sa nu ma duc, mi-am luat inima in dinti si am mers; cand am pus picioarele pe podea tot cerul sa luminat si toate usile au inceput sa se inchida si sa se deschida... apoi o melodie infricosetoare se auze>>>dar de unde?

Am crezut ca innebunescAm luat telefonul si am sunat o prietena dea mea.Trebuie sa spun ca eram singura acasa si nimeni nu mai era. Asta se intampla pe la ora 2:30 noaptea.

In final am ajuns in bucatarie acolo apa de la robinet a inceput sa curga si nu se mai oprea.Am tras o fuga la prietena de la etajur 2 si am dormit la ea peste noapte cu teama acelei nopti infricosetoare.

mai imi aduc aminte si acum sentimentul acela de spaima...si acea melodie...

Cea mai hazlie intamplare a fost aceea cand m-am dus la mare si am crezut ca e un rechin, am fugit spre el si deodata cineva ma apucat cu bratele (era taikmeo aoleooo) Avea ceva pe spate care ziceeai ca era un rechin, era sa fac infract.

| Qweell a răspuns:

Eram cu tata intr-o zii placuta de vara si m-am dus cu scooteru in plimbare, era extarordinar cand vine o masina care ocupa aproape tot drumul tata intra intr-o balta... scooteru aluneca si cazusem groaznic de rau facand un hematom cranian urmatoarele cateva saptamani am stat la observatii

Eram la bunici decedatii cand m-am dus afara sa ma pis cand intru inapoi era extrem de intuneric...
caut eu ce caut si s-aude o bubuitura ce scula toata casa...
eram eu dand cu capul de usa laughing