| Robert_4382 a întrebat:

Care e cea mai tare melodie Linkin Parkbig grin(dati cu parerea)

6 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

"in the end" mi se pare cea mai reusita piesa a lor.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Nu am una cea mai tare! nu pot sa aleg. de obicei ascult :
- when they come for me
- place for my head
- breaking the habit
- faint
- new divide [ringtonehee hee]
- waithing for the end
- rolling in the deep [LP style]
- wretches and kings
- blackout
- shadow of the day
si evident clasicele de pe Meteora care nu am varsta! baietii sunt geniali si merita tot respectul!

| MCRgurl a răspuns:

O sa ti le zic pe prferatele mele si cu parere cu tot

and one-are si rock si e si putin sensibila
with you-are acel ceva, pe care toti artistii vor sa-l puna in melodii
crawling-reflecta trecutul lui chester
numb-si numb e la fel ca si crawling, ii reflecta trecutul
from the inside-pur si simplu imi vine sa dau din cap cand o ascult
qwerty-e stilul lor care cu noul album a disparut
papercut-e magnifica. e geniala.
somewhere i belong-ma face sa ma gandesc ca nici eu nu am gasit"the place where i belong"
points of authority-n-am descrierelaughing
a place for my head-ma descrie

funda?

| BrokenInside a răspuns:

Cea mai ascultata piesa a lor pe youtube acum este New Divide. Incearca Easier To Run sau Lying From You daca nu iti placewinking

| Richard_8745 a răspuns:

In the end.crawling.papercut.qwerty.from the inside.numb.somewhere i belong. ii stiu pe lp de mult.stiu totu despre ei

| raimbowfly a răspuns:

'in the end " e super tare