| AnnAnne a întrebat:

Care e cel mai frumos oras din Romania, dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Iasi! E asa frumos acolo n-am mai fost decat intr-o excursie acum 4 sau 3 ani si mai vreau sa merg!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Brasovul, acolo unde m-am nascut.

| Tweetymrrr a răspuns:

Sibiu, Oradea, Târgu Jiu, multe sunt frumoase.happy

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu zis Timisoarea, este mirific, il ador si nu doresc sa plec din el veci pururi Amin!
Tie care ti se pare?

| TheBiban a răspuns:

Targu Neamt.E inconjurat de padure,daca te duci la un monument din padure ai parte de o priveliste foarte tare si daca mai mergi putin prin padure ajungi la Cetatea Neamtului de unde poti vedea Ozana, stadionul, casa memoriala a lui Ion Creanga si cam tot orasulhappy

| petruta a răspuns:

Mia imi place brasovul si timisoara

| neekole a răspuns:

Brasov Fundita?:*

| Yoana a răspuns:

Bucurestilove struck.

| Rayzzor a răspuns:

Baia Mare,Cel Mai Tare, De Castane, Party TARE!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Timisoaraa...chiar este cel mai frumos oras si cel mai populat...al doilea dupa capitala

| cristina182 a răspuns:

Dr.tr severin si Craiova acolo este mcdonalds-ul